Ödeme Seçenekleri 

GözlükParkı.com üzerinden Mastercard ve VISA özellikli tüm kredi kartları, kapıda nakit ödeme, kapıda kredi kartı ve banka havalesi yolları ile ödeme yapabilirsiniz.Kredi kartı işlemleri alışverişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. SSL bağlantısının aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

 

Havale / EFT Ödemeleri

İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı, seçtiğiniz bankaya ait hesaba göndermeniz yeterlidir. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, lütfen havale işlemini tamamladıktan sonra havale bildirim formumuzu kullanarak ya da e-posta yolu ile bilgi veriniz.

Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde, havalesi yapılmayan siparişler otomatik olarak iptal edilmektedir.

Havale bildirim formuna buradan ulaşabilirsiniz.

 

Kapıda Ödeme


Tercih etmeniz halinde, siparişinizin tutarını kargonuzu teslim aldığınız sırada Aras Kargo yetkilisine, kapıda nakit ya da kapıda kredi kartı olarak da ödeyebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi seçildiğinde, kargo firması tarafından Hizmet Bedeli alınacaktır. İade işlemlerinde Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli iade edilmemektedir.

Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli 14,90TL

Kapıda Ödeme yöntemi 750 TL altı tutarlı siparişlerde geçerlidir.

 

Teslimat Bilgileri


Kredi kartıyla yapılan ödemelerde, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünü takip eden 1-3 iş günü içerisinde, havale ile yapılan ödemelerde ise ödemenin onaylanmasını takip eden 1-3 iş günü içerisinde siparişiniz kargoya verilir. Kargonuzu teslim alırken kargo görevlisinin yanında kargo paketini ve içeriğini kontrol etmeli, herhangi bir yıpranma ya da kusur varsa tutanak tutturarak iadesini gerçekleştirmelisiniz. Herhangi bir sorunuz ya da sorununuz olduğunda lütfen iletişim adreslerimizden irtibata geçiniz. Faturanızın, gözlüğünüzün teslimat adresinden farklı bir adrese gönderilmesini istemeniz durumunda, faturanız karşı ödemeli olarak gönderilecektir.


Teslimat adresi bilgilerinizi güncellemek için tıklayın


 

Siparişimin Durumunu Nasıl Takip Edebilirim?

Mevcut siparişinizin hangi aşamada olduğunu "Siparişlerim" linkini tıklayarak izleyebilirsiniz.


Siparişinizin durumunuz öğrenmek için tıklayın

 

İade-Değişim Koşulları

GözlükParkı.com üzerinden almış olduğunuz ürünleri ambalajı yıpranmadan, ürünü kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde ulaştırmak koşulu ile GözlükParkı.com Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçerek iade edebilirsiniz. GözlükParkı.com yetkililerden onay alınmadan ve Aras Kargo dışında başka kargo firmaları ile gönderilen paketler kargo yetkililerinden teslim alınamayacaktır. Ambalajı yıpranmış, silme bezi jelatini açılmış, ürün kullanılmış, tahrip olmuş vb. ürünlerin iadesi kabul edilememektedir. İade taleplerinde ürün ile birlikte çift nüsha fatura ibrazı gereklidir. Özel sipariş ile getirtilen ürünlerde iade-değişim yapılmamaktadır. 

İade konusunda mutabakat sağlanan ürünlerde, müşteri ürünü kendisine teslim edildiği durumu ile iade etmelidir. Ürünü teslim alacak mağaza yetkilimiz üründe veya ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma ve kullanılma durumu tespit edilirse ürün iade alınamayacak, ürün bedeli iade edilemeyecek ve tarafınıza karşı ödemeli olarak kargolanacaktır.

Ürün satın alımı ve teslimatı gerçekleştikten sonra ürünle ilgili oluşabilecek olumsuz durumlarda müşteri; üretici veya distribütör firmalar ve yetkili organlarına başvurmalıdır.

GözlükParkı.com üzerinden yapılan alışverişlerinizde ilk 2 gün (Pazar günleri hariç) içerisinden yapılan iade-değişim taleplerinde Kargo bedeli tarafımızca üstlenilmektedir. 2-14 gün arasında yapılan iade-değişim taleplerinde ise kargo bedeli tarafınızca ödenir. Değişim yapılan gözlüklerde tekrar iade-değişim taleplerinde kargo bedelleri tarafınızca ödenir. Kargodan teslim alınmayan ürünlerde, kargo ücretleri düşülerek ücret iadesi yapılmaktadır.  

İade bedeli, ödemenizi gerçekleştirdiğiniz şekilde yapılacaktır. Örneğin, Havale/EFT yolu ile ödemenizi yaptığınız takdirde iadeniz adınıza kayıtlı olan hesap bilgileriniz GözlükParkı.com Müşteri Hizmetleri yetkilileri tarafından sizden istenerek Havale/EFT yolu ile tarafınıza iade edilmektedir. Eğer ödemenizi kredi kartınıza taksit seçeneği ile yaptığınız takdirde ise ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay kredi kartınıza bankanız tarafından iade edilecektir. Bu prosedür, GözlükParkı.com tarafından değil, bankanız tarafından belirlenmiş ve uygulanmaktadır.

Kredi kartı ile yapmış olduğunuz işlemin iadesi, bankanıza göre değişkenlik göstermekle birlikte bankanıza iade talimatı verildikten sonra ortalama 5 iş günü içerisinde kredi kartınıza yansımaktadır. Banka kartı ile yapmış olduğunuz işlemin iadesi ise ortalama 10 iş günü içerisinde banka kartınıza yansımaktadır. Kapıda ödeme ile gerçekleştirdiğiniz alışverişinizin iadesini talep ettiğinizde, iadeniz adınıza kayıtlı olan hesap bilgileriniz GözlükParkı.com Müşteri Hizmetleri yetkilileri tarafından sizden istenerek Havale/EFT yolu ile tarafınıza iade edilmektedir.Kapıda ödemelerde kargo firması tarafından alınan Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli iade edilmemektedir. Kapıda nakit ödemelerde, iadenizin hesabınıza geçmesi, ödemeyi yaptığınızdan günden 15 gün sonra, kapıda kredi kartı ile ödemelerde ise iadenizin hesaba geçmesi, ödemeyi yaptığınızdan 45 gün sonra gerçekleştirilir. Kısmi ücret iadelerinde ise, iade miktarı kupon olarak hesabınıza tanımlanır.

Havale/EFT ile yapmış olduğunuz işlemlerin iadeleri ise 1-3 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

 

 

 

 


BKM Express

 
Bu sitenin E-Ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.